Invisalign

İSTANBUL, TURKEY

Artık yaşam tarzınızda taviz vermenize gerek yok

Dent Natural, İstanbul, Türkiye'de en çok talep gören Invisalign'i sunmaktadır.

Deneyimli ve uzman diş hekimimiz, en karmaşık vakaları bile başarıyla yönetme konusunda son derece yetkilidir. Düzenli rutinlerinizi ve yaşam tarzınızı etkilemeden, şeffaf diş telleri veya Invisalign tedavisi ile her zaman hayalini kurduğunuz gülüşe ulaşmanıza yardımcı oluruz.

Invisalign Tedavisi nedir?

Invisalign aynı zamanda şeffaf diş telleri olarak da adlandırılır. Bu tedavi, düzensiz dişlerinizi nazikçe ve aşamalı olarak uygun bir konuma getirmek için A serisindeki görünmez hizalayıcıların kullanımını içerir. Bu hizalayıcılar, esnek ve şeffaf plastikten oluşur ve bu da onları takmayı son derece rahat ve neredeyse görünmez yapar, böylece onları takarken bile size güvenli bir gülümseme sağlar.

Invisalign Tedavisi Hangi Durumları Tedavi Eder?

 

 

  • Eğri/dar dişlerin tedavisini sağlar
  • Dişler arasındaki boşlukları kapatır
  • Alt dişleriniz daha dışa doğru ise çenede daralma sağlar (alt dişler üst dişlerin üzerine gelir), veya üst dişleriniz alt dişlerin üzerine gelmişse çenenizde artış oluşur ve sonuç olarak size mükemmel bir gülümseme sağlar
  • Çapraz kapanışı azaltır (bir veya birden fazla üst dişinizin alt dişlerin içinde çiğneyici olması)

Dent Natural'da Invisalign için uygun adaylar kimlerdir?

İnvisalign, diş hizalanma sorunu yaşayan ve görünür tel tedavisi uygulanmasını istemeyen yetişkinler için mükemmel bir çözüm sunar. İnvisalign, görünmez ve çıkarılabilir plakalar olduğu için yemek yemek ve dişlerinizi fırçalamak için kolayca çıkarılabilir. Ayrıca çocuklar ve gençler için de uygundur.

 
 
 

İnvisalign Tedavisi Nasıl Çalışır?

İnvisalign tedavisinde, istenen konuma dişlerinizi hareket ettirmek için kontrol edilmiş hareketlerle bir dizi şeffaf plak yapılır.

İnvisalign tedavisinde, istenen pozisyona dişlerinizi hareket ettirmek için kontrol edilmiş hareketlerle bir dizi şeffaf plak kullanılır. Bu plakalar, belirli aralıklarla değiştirilerek, dişlerin yavaşça hizalanmasını sağlar. Bu süreç boyunca, dişlerinizin hareketini izlemek ve tedavi ilerlemesini kontrol etmek için düzenli olarak diş hekimimizi ziyaret etmeniz gerekir.

Dişlerinizi en az dikkat çeken tel kullanarak mükemmel bir gülümseme için düzleştirin

İnvisalign Tedavisini Tercih Etmenin Avantajları

Dent Natural’da, İstanbul’da İnvisalign tedavisini etkili bir şekilde gerçekleştirmek için gelişmiş ekipman ve uzmanlığa sahibiz. Dişlerinizin detaylı bir muayenesinin ardından, diş uzmanımız dijital ölçümler alarak İnvisalign plakalarınızı oluşturmak için hassas ölçümler alır.

Görünmez plaklar, bu yüzden neredeyse algılanamazlar.

Çıkarılabilir plaklar, böylece kolaylıkla dişlerinizi fırçalayabilir, diş ipi kullanabilir ve yemek yiyebilirsiniz.

Gelişmiş teknolojisi, İnvisalign yolculuğunuzun dijital haritalarını sağlar.

Özel tasarlanmış ve son derece esnek plaklar, dişlerinize mükemmel uyum sağlar ve daha büyük konfor sağlar.

Tedavi, sadece birkaç randevu ile mümkündür.