Dental Kron

Dent Natural'da hasar görmüş veya eksik dişleriniz için uzun vadeli ve doğal görünümlü çözümler için dental taç ve köprüler yaptırın.

Dent Natural’da, kusurlu gülüşünüzü restore etmek için profesyonel kozmetik diş hekimliği hizmeti sunuyoruz. Uzman diş hekimimiz, İstanbul’da dental taç ve köprü tedavisi uygulamalarında geniş deneyime sahiptir. Sizin her zaman hayalini kurduğunuz gülüşe kavuşmanıza yardımcı oluyoruz. Dental taç ve köprülerle, tamamen doğal görünümlü eksik veya hasar görmüş dişlerinize kavuşabilirsiniz.

Dental Kron Nedir?

Kron, hasar görmüş dişinizin üzerine yerleştirilen ve yapışkan bir tabaka ile bağlanan bir tür kaplamayı ifade eder.

Kron, hasar görmüş dişe ek bir koruyucu katman eklemek için kullanılır. Ayrıca, kron dişlerdeki herhangi bir görsel kusuru gizler. Genellikle porselen veya seramikten yapılan bu kronlar, aynı zamanda dental implantın metal kısmını kaplamak için de kullanılabilir.

Köprüler nedir?

Eğer birden fazla doğal dişiniz eksikse, köprüler sorunu düzeltmek için yaygın bir seçenektir.

 

Kişiselleştirilmiş Yaklaşımımız

Dent Natural, İstanbul’da kişiselleştirilmiş dental taç ve köprüler sunmaktadır. Uzman diş hekimimiz, dental taç ve köprü tedavisi önermeden önce dişlerinizin detaylı bir muayenesini yapmaktadır.

İşlemlerin uygunluğunu değerlendiriyor ve gerekli hazırlıkları gerçekleştiriyoruz. Uzmanımız, malzeme seçimi, tedavi sırası ve diğer tedavi endişelerine ilişkin size tavsiyelerde bulunur. İkinci randevunuzda, dişlerinizi önerilere uygun olarak dental taç veya köprüler için hazırlarız ve final tedavisini uygularız. Estetik görünümünüzü artıran ve diş fonksiyonlarınızı iyileştiren tamamen doğal görünümlü taç veya köprüler elde etmenizi sağlıyoruz.