Kaplama & Laminalar

İSTANBUL, TURKEY

İSTANBUL'da yüksek kaliteli dental kaplamalar ve dental laminalar ile gülüşünüzün parıltısını geri kazanın. Dişlerinizin ısırma gücü ve çiğneme yeteneği, ağız ve genel sağlığınız için hayati önem taşır.

Ancak, diş estetiği de büyük önem taşımaktadır. Güzel parlayan beyaz dişler özgüveninizi artırır ve kendinizi iyi hissettirir. Dent Natural olarak, dişlerinizin doğru çalışması ve estetik görünmesinin önemli olduğunun farkındayız. Bu nedenle, İstanbul’da dental kaplamalar ve dental laminalar sunuyoruz. Bu kaplamalar ve laminalar, size doğal görünümlü beyaz dişler ve herhangi bir diş kusurunu kapatma imkanı sunar. Bu, gülüşünüzü ve genel yüz görünümünüzü iyileştirir.

Dental Kaplamalar ve Laminalar Nedir?

Dental kaplamalar ve laminalar, dişlerinizin görünümünü iyileştiren benzer dental tedavilerdir.

Kaplama veya laminalar, dişlerinizin kusurlarını kapatmak için özenle seçilmiş bir malzemenin özel olarak tasarlanmış ince bir tabakasıdır. Bu malzeme dişlerinizin önüne yapışır ve sonuç olarak gülüşünüzü ve genel görünümünüzü iyileştirir. Kaplama veya laminar yapmak için en yaygın kullanılan malzemeler porselen ve seramiktir. Bazıları ayrıca kompozit reçine malzemeden yapılabilir.

Dental Kaplamalar ve Laminaların Düzeltebileceği Sorunlar:

Diş rengindeki değişiklikler ve lekelerin tedavi edilmesinin yanı sıra, Dent Natural’daki dental kaplamalar ve dental laminalar aşağıdaki sorunları düzeltmek için kullanılabilir:

Aşınmış dişler

Kırık veya çatlak dişler

Hizalanmamış, düzensiz şekilli veya eşit olmayan dişler

Diş aralıkları olan dişler

Dental Kaplama veya Lamina Tedavisi için Uygun Aday Kimdir?

Dişlerinizde aşağıdaki sorunlardan herhangi biri varsa, diş hekimimiz size dental kaplama veya dental lamina önerisi yapabilir:

Dişleriniz aşırı derecede lekeli ve renkli ise Dişlerinizin yapısında çatlaklar, kırık veya şekilsel kusurlar gibi küçük estetik sorunlar varsa

Dişlerinizde birkaç estetik sorun varsa

Genel olarak iyi ağız sağlığınız varsa

Yeterli miktarda diş mineye sahipseniz

Hafifçe eğri veya hizalanmamış dişleriniz varsa

Dişlerinizi alışkanlık haline getirerek sıkıştırmıyor veya dişlerinizi gıcırdatmıyorsanız

İyi ağız hijyenini uyguluyorsanız

Dental kaplamalar ve laminaların faydaları:

Dent Natural’da, uzmanlarımız size dental kaplamalar ve dental laminalar tedavisinin uygun olup olmadığını belirlemek için detaylı bir danışma ve muayene gerçekleştirir. Bundan sonra, uzmanımız diş izleniminizi alır ve doğal dişlerinizin tam renk, boyut ve şekline uygun dental kaplamalar veya laminalar oluştururuz.

Dental kaplama veya laminanın dişinize uygulanmadan önce bir kısmı mine tabakası alınır. Dental kaplama veya laminalar daha sonra dişlerinize yerleştirilir ve yapıştırılır, böylece hatasız gülüşünüzü geri kazanırsınız.

Gülüşünüzü mükemmel ve estetik olarak hoş bir görünüme dönüştürün

Cerrahiye gerek yok ve iyileşme hızlı

Tamamen doğal bir görünüm

Kahve veya çayı seviyorsanız bile daha beyaz ve parlak dişler